Ventspilī atklās Kurzemes Democentru - interaktīvu zinātnes centru

25/09/2012

Interaktīvie zinātnes centri popularitāti iekarojuši visā pasaulē, un savās mītnes vietās tie kļūst par TOP tūrisma objektiem un aizraujošiem izglītības virziena un karjeras izvēles veicināšanas aģentiem. VATP Kurzemes Democentrs šobrīd specializējas augsto tehnoloģiju un satlīttehnoloģiju jomās, kā arī apkopojis vienuviet Kurzemē ražojošo uzņēmumu produkciju.

Runājot par Kurzemes Democentra nākotnes plāniem, stāsta VATP Attīstības un mārketinga daļas vadītāja Ilze Eglāja: „Šobrīd izstrādātie interaktīvie stendi ir vien neliela daļa no tā, ko vēlamies izdarīt. Jau tagad esam uzsākuši darbu pie jaunu ideju ģenerēšanas un ekspozīciju izstrādes, kas atspoguļos ne tikai dažādu satelīttehnoloģiju darbības principus, bet arī fizikas, ķīmijas un citu dabaszinātņu likumus. Interaktīvos stendus veidojam pēc „hands-on” principa, proti, atraktīvus un ar spēļu elementiem, paredzot apmeklētāja aktīvu iesaisti un darbošanos ar ekspozīciju. Ceram, ka Kurzemes Democentrs kļūs par iemīļotu apmeklējuma vietu ģimenēm, tūristu grupām un Latvijas skolotājiem un skolēniem”.

Vairāk informācijas par Kurzemes Democentru, kā arī par iespēju interesentiem to apmeklēt uzzināsiet šeit: www.vatp.lv/democentrs

Kurzemes Democentrs tiek veidots Igaunijas-Latvijas Pārrobežu sadarbības programmas projekta ICT DCNet EU34537 ietvaros.

I.Eglāja, VATP Attīstības un mārketinga daļas vadītāja