Uzņēmējus aicina pieteikties dalībai ārvalstu vizīšu biznesa delegācijās

10/12/2012

Ņemot vērā, ka augstu Latvijas valsts amatpersonu vizītes ārvalstīs ar biznesa delegācijas līdzdalību sniedz iespēju Latvijas uzņēmējiem nodibināt augsta līmeņa kontaktus ar potenciālajiem biznesa partneriem ārvalstīs, Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomē iesaistītās institūcijas un organizācijas ir izveidojušas augstu valsts amatpersonu 2013.gada ārvalstu vizīšu kalendāru, kurās paredzēta uzņēmēju līdzdalība. Kalendāra pieejamība ļaus uzņēmējiem laikus plānot dalību biznesa delegācijās, turpretī vizīšu organizētājiem būs iespējams laikus noteikt uzņēmēju interesi.

Lai pieteiktos dalībai kalendārā esošo vizīšu biznesa delegācijās, izteiktu priekšlikumus par vizīšu norises laikiem vai ierosinātu augstu valsts amatpersonu vizītes citās valstīs, uzņēmēji tiek aicināti vērsties Latvijas Investīciju attīstības aģentūrā (kontaktpersona: Jūlija Ilovaiska, julija.ilovaiska@liaa.gov.lv), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (kontaktpersona: Sergejs Davidovs,sergejs.davidovs@chamber.lv) vai Latvijas Darba devēju konfederācijā (kontaktpersona: Inese Stepiņa, inese.stepina@lddk.lv).

Minēto vizīšu kalendārs atrodams Ārlietu ministrijas mājas lapā. Tuvākajā laikā tas būs pieejams arī citu Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomē iesaistīto institūciju un organizāciju mājas lapās.

Plašāk par Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomi.

Avots: www.mfa.gov.lv