Nodarbību grafiki 2018./2019. gada sezonai

 

LIELĀ ZĀLE

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena    

Svētdiena

Handbols
8:00-8:45 jaunieši

Florbols
14:30-16:00 2007.- 2011.g.dz.
16:00-17:30 2005.- 2007.g.dz.
17:30-19:00 2003.- 2005.g.dz.
Atbildīgais: A.Juškēvičs

Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais: A.Pīlups

Volejbols
20:30-22:00
Atbildīgais: G.Alhimovičs

Handbols
8:00-8:45 
jaunieši

Florbols
14:30-15:00 2007.-2011.g.dz.
15:00-16:30 2003.-2007.g.dz.

Vieglatlētika florbola komandām
16:30-18:30 spēļu laiks.
Atbildīgais: E.Bērziņš

Handbols
20:15-22:00
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Handbols
15:00-18:00
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

Basketbols
20.00-22.00
Spēļu laiks
Atbildīgais: O.Silavs

 

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Florbols
15:00-16:30 2007.- 2011.g.dz.
16:30-18:00 2003.- 2007.g.dz.
Atbildīgais: A.Juškēvičs

Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais: A.Pīlups

Futbols
20:30-22:00
Atbildīgais: E.Martinsons

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Handbols
15:00-16:30
Atbildīgais: I.Čerņavskis

Handbols
20:00-21:30
Atbildīgais: I.Čerņavskis

 

Florbols 
10:00-15:30
Spēļu laiks

15:30-17:00 2002.-2003.g.dz.

Atbildīgais: V.Juškevičs, A.Pīlups

Florbols
18:00-21:00
Spēļu laiks
Atbildīgais: A.Pīlups

Futbols
9:00-12:00
Atbildīgais: V.Jekševics

Handbols
13:00-18:00
Spēļu laiks

Basketbols
18:00-19:30
Atbildīgais: O.Silavs

Futbols
19:30-21:00
Atbildīgais: E.Martinsons
 

 

 

MAZĀ ZĀLE

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais: A.Čebans

Kamaniņas 
15:00-17:00
Atbildīgais: A.Orlova

Futbols
18:15-19:00
bērni 4-5 gadi
Atbildīgais: V.Šteinbergs

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais: V.Šteinbergs

Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: S.Medvedjevs

Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais: V.Zozuļa

Futbols
17:00-18:00
"Futbola Parks" (noma)

Karatē
18:00-19:15
Atbildīgais: M.Robermanis

Ulbrokas jaunieši
20:30-21:30
Atbildīgais: M.Lācis
 


 

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais: A.Čebans

Kamaniņas
15:00-17:00
Atbildīgais: A.Orlova

Futbols
18:15-19:00
bērni 4-5 gadi
Atbildīgais: V.Šteinbergs

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais: V.Šteinbergs

Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: S.Medvedjevs

Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais: V.Zozuļa

Futbols
17:00-18:00
"Futbola Parks" (noma)

Karatē
18:00-19:15
Atbildīgais: M.Robermanis

Ulbrokas jaunieši
20:30-21:30
Atbildīgais: M.Lācis
 

 

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais:  A.Čebans

Kamaniņas
15:00-17:00
Atbildīgais: A,Orlova

Futbols
17:00-19:00
"Futbola Parks" (noma)

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais: V.Šteinbergs

 

 

AEROBIKAS ZĀLE

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Aerobika
18:30-19:30

19:30- 20:30

Atbildīgā: A.Silicka

Mūsdienu un moderno deju nodarbības
15:00-17:30
Atbildīgais: V.Čerepanovs

Aerobika
18:30-19:30

19:30- 20:30

Atbildīgā: A.Silicka

Mūsdienu un moderno deju nodarbības
15:00-17:30
Atbildīgais:V.Čerepanovs

Sausais treniņš
peldēt apmācības grupai
17:30-18:15
Atbildīgā: M.Šteinberga

 

TRENAŽIERU ZĀLE

Darba laiks: pirmdiena-piektdiena plkst. 16:00-21:00, apmeklējums saskaņā ar noteikto cenrādi.

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Ceturtdiena

Komandu treniņi:

Handbols
14:00-15:00
Atbildīgais: I.Čerņavskis

Komandu treniņi:

Florbols
Stadions + trenažieru zāle

19:00-21:00
Atbildīgais: A.Pīlups

Komandu treniņi:

Handbols
19:00-20:30
Atbildīgais: I.Čerņavskis

 

MINI ZĀLE

Otrdiena Ceturtdiena

Karate
20:00-22:00
Atbildīgais: B.Smirnovs

Karate
20:00-22:00
Atbildīgais: B.Smirnovs

 

SPORTA ZĀLE (Pašvaldības policijas ēkā, 2.stāvā, Institūta iela 1a, Ulbroka)

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Trešdiena

 Ceturtdiena

 Piektdiena

Sestdiena
Vispārējā fiziskā sagatavotība
6:30-7:30
Atbildīgais: A. Bokvalds
  Vispārējā fiziskā sagatavotība
6:30-7:30
Atbildīgais: A. Bokvalds
  Vispārējā fiziskā sagatavotība
6:30-7:30
Atbildīgais: A. Bokvalds
 
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
9:00-10:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
 
Vispārējā fiziskā sagatavotība
10:00-11:00
Atbildīgais: Dienas centrs "Ulbroka"
    Vispārējā fiziskā sagatavotība
10:00-11:00
Atbildīgais: Dienas centrs "Ulbroka"
Vispārējā fiziskā sagatavotība
10:00-11:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
 
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
11:00-12:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
 
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
12:00-13:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
 
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
13:00-14:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
 
        Fiziskā aktivitāte iedzīvotājiem 54+ (veselības veicināšanas projekts)
15:00-16:00
Atbildīgais: B.Krieva
 

Karate
18:00-19:20
Atbildīgais: E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais: V.Šults

Karate
18:00-19:00
Atbildīgais: E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais: V.Šults

 Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais: V.Šults

 
    Fiziskā aktivitāte iedzīvotājiem 54+ (veselības veicināšanas projekts)
19:00-20:00
Atbildīgais: B.Krieva
     

Atpakaļ