2 item(s)

$79.00

Nodarbību grafiki 2017./2018. gada sezonai

 

Lielā zāle

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena    

Svētdiena

Handbols
8:00-8:45 jaunieši

Florbols
15:00-16:15 2006.- 2009.g.dz.

16:15-17:30 2004.- 2005.g.dz.

17:30-19:00 2002.- 2003.g.dz.

Atbildīgais:
A.Juškevičs

Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais:
A.Pīlups

Volejbols
20:30-22:00
Atbildīgais: G.Alhimovičs

Handbols
8:00-8:45 
jaunieši

Florbols
Vieglatlētika florbola komandām
15:00-18:00
Atbildīgais: E.Bērziņš

Handbols
18:30-20:15
Atbildīgais:
G.Ozoliņa
J.Valeiko

Handbols
20:15-22:00
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Handbols
15:00-18:00
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

Basketbols
19:30 zāle,
20.00-22.00
Spēļu laiks
Atbildīgais: O.Silavs

 

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Florbols
15:15-16:30 2006.- 2009.g.dz.

16:30-18:00 2002.- 2005.g.dz.

Atbildīgais:
A.Juškevičs

Handbols
18:00-19:00
Atbildīgais:
G.Ozoliņa
J.Valeiko

Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais:
A.Pīlups

Futbols
20:30-22:00

Handbols
8:00-8:45
jaunieši

Handbols
15:00-16:30
Atbildīgais: I.Čerņavskis

Handbols
18:00-19:30
Atbildīgais:
G.Ozoliņa
J.Valeiko

Handbols
20:00-21:30
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

 

Florbols 
10:00-21:00
Spēļu laiks
Atbildīgais: V.Juškevičs, A.Pīlups

 

 

Florbols
18:00-21:00
Spēļu laiks
Atbildīgais:
A.Pīlups

Futbols
9:00-12:00
Atbildīgais: V.Jekševics

Handbols
13:00-18:00
Spēļu laiks

Basketbols
18:00-19:30
Atbildīgais: O.Silavs

Futbols
19:30-21:00
Atbildīgais: E.Martinsons
 

 

 

Mazā zāle

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais:
A.Čebans

Kamaniņas 
15:00-17:00
Atbildīgais: 
A.Orlova

Futbols
18:15-19:00
bērni 4-5 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: 
S.Medvedjevs

 

 

 

Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais:
V.Zozuļa

Ulbrokas jaunieši
20:30-21:30
 


 

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais:
A.Čebans

Kamaniņas
15:00-17:00
Atbildīgais: 
A.Orlova

Futbols
18:15-19:00
bērni 4-5 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

 


 

Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais:
V.Zozuļa

Ulbrokas jaunieši
20:30-21:30
 

 

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais: 
A.Čebans

Kamaniņas
15:00-17:00
Atbildīgais:
A,Orlova

Futbols
19:00-20:00
bērni 6 gadi
Atbildīgais:
V.Šteinbergs

Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: 
S.Medvedjevs

 

Aerobikas zāle

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Aerobika
18:30-19:30

19:30- 20:30

Atbildīgā:
A.Silicka

Mūsdienu un moderno deju nodarbības
15:00-17:30
Atbildīgais: V.Čerepanovs

Aerobika
18:30-19:30

19:30- 20:30

Atbildīgā:
A.Silicka

Mūsdienu un moderno deju nodarbības
15:00-17:30
Atbildīgais:V.Čerepanovs

Sausais treniņš
peldēt apmācības grupai
17:30-18:15
Atbildīgā:
M.Šteinberga

 

Trenažieru zāle

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Trešdiena

 Ceturtdiena

 Piektdiena

Maksas apmeklējums

Handbols
14:00-15:00
Atbildīgais: 
I.Čerņavskis

 Maksas apmeklējums

 Maksas apmeklējums

 Maksas apmeklējums

 Maksas apmeklējums

Maksas apmeklējums

Handbols
18:30-20:15
Atbildīgais:
G.Ozoliņa
J.Valeiko

 

 Maksas apmeklējums

Florbols
Stadions + trenažieru zāle

19:00-21:00
Atbildīgais:
A.Pīlups

Maksas apmeklējums

 

Maksas apmeklējums

Handbols
19:00-20:30
Atbildīgais:
I.Čerņavskis

 Maksas apmeklējums

 

Mini zāle

Otrdiena Ceturtdiena

Karate
20:00-22:00
Atbildīgais:
B.Smirnovs

Karate
20:00-22:00
Atbildīgais:
​B.Smirnovs

 

Sporta zāle (Pašvaldības policijas ēkā, 2.stāvā, Institūta iela 1a, Ulbroka)

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Trešdiena

 Ceturtdiena

 Piektdiena

Karate
18:00-19:20
Atbildīgais:
E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais:
V.Šults

Karate
18:00-19:20
Atbildīgais:
E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais:
V.Šults

 Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais:
V.Šults

Atpakaļ