Aktīvā atpūta un izklaide

 

Aktivitāšu un veselības trase pie Ulbrokas ezera

Atpūtas vietas, pludmale, peldvieta, volejbola un futbola laukumi, āra trenažieri, skeitparks, šķēršļu un aktivitāšu trase ar kustīgiem šķēršļiem, klinšu sienu un daudzām citām interesantām nodarbēm pieaugušajiem un bērniem.  

Adrese: Ezermalas iela 1, Ulbroka, Stopiņu novads 

Lat:56.9378, Lon:24.2905

 

Ulbrokas sporta komplekss

 Lielā zāle, mazā zāle, trenažieru zāle, peldbaseins, sauna, stadions. Aktīvā atpūta, sacensību, sporta spēļu rīkošana. Ulbrokas sporta kompleksā notiek novada, reģionu, valsts un starptautiskas sacensības.

Adrese: Vālodzes, Stopiņu novads Lat:56.9286, Lon:24.3218

 

Piemājas zoo "Brieži"

Piedāvajam pavadīt lielisku dienu, kopā ar  ģimeni un draugiem apmeklējot piemājas zoodārzu netālu no  Rīgas. Šeit sastopami daudzi dekoratīvie putni, tītari, pīles, fazāni, pāvi un pat runājoša žagata, starp tiem dzīvo jūrascūciņas un truši. No četrkājainajiem draugiem te var sastapt Holandes pundurkaziņas, Haidšnukes aitas, Šetlandes ponijus, ēzeļu ģimeni, vāverēnus un jenotpuiku Bārniju. Zoo palīdz sargāt zosu bariņš un Peruāņu pundursivēns – Pigis. Šeit dzīvo arī dambrieži un senākais briedis pasaulē - Munžaks. Pēc pastaigas zoodārzā piedāvājam atpūtu piknika vietās un bērnu rotaļu laukumos. Turpat blakus ir šūpoles, bērnu rotaļu namiņi un smilšukastes. Sestdienās un svētdienās ir iespēja pavizināties ponija vai ēzelīša mugurā. Zoodārza dzīvnieciņus iespējams ne tikai apskatī un paglaudīt, bet arī pabarot ar saimniecībā nopērkamu barību.
Adrese: Vālodzes, Stopiņu novads

Tel.:+371 22005519 http://www.zoobriezi.lv zbriezi@gmail.com  Lat:56.9201 Lon:24.3361

“Sidrabozoli”

Dūmu pirts un atpūtas vieta pie Mazās Juglas, Līčos. Te var baudīt dabu un atpūsties no ikdienas steigas, izbraukt ar laivām pa Mazo Juglu. 

Adrese: “Sidrabozoli”, Līči, Stopiņu novads

Tel.: +371 29247472, ach@inbox.lv, www.sidrabozoli.lv Lat:56,9591, Lon:24,3600

 

 

Atpūta pie upes Mazā Jugla

Atpūtas vietas, peldvietas, laivošana, makšķerēšana.

Adrese: Upeslejas, Līči, Stopiņu novads  

Lat:56.945732 Lon:24.365228

 

 

 

Kajaks.lv

Kajaks.lv mērķis ir sniegt aktīviem cilvēkiem iespēju izbaudīt Latvijas upju un ezeru burvību, izrauties no ikdienas rutīnas un kvalitatīvi pavadīt laiku ar ģimeni, draugiem, vai tieši otrādi- vienam. Kajaks.lv laivu noma piedāvā izstrādātus populārus upju maršrutus, kā arī citu, ne tik populāru upju skaistākos maršrutus, lai ikviens atrastu sev piemērotu maršrutu pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Ar laivām nodrošinām arī pašu izstrādātus upju/ezeru maršrutus.

Brauciens ar laivu pa Mazo Juglu

Mazā Jugla
Mazā Jugla ir desmitā garākā upe Latvijā, tā sākas Taurupes pagastā un tek caur Ogres, Ikšķiles, Salaspils un Stopiņu novadiem. Upe ir līkumota, vietām krāčaina, redzami vairāki smilšakmens un dolomītu atsegumi. Mazā Jugla laivošanai braucama visu gadu, arī vasarā.

Jugland peintbola parks- Upeslejas- Līči
Lielisks vienas dienas maršruts labai atpūtai Rīgas tuvumā.

Adrese: P4 autoceļa 14. km, Rīgas raj. Stopiņu novads. 
Tālrunis: 27030991 
E-pasts: info@kajaks.lv
Web: www.kajaks.lv

Atpakaļ