Navigācija

Jaunāko grāmatu apskats

 

 

2018.GADA JŪNIJS – JŪLIJS JAUNĀS GRĀMATAS PIEAUGUŠAJIEM

Vasaras mēnešu jaunākais literatūras piedāvājums ir gan bērnu vecākiem, gan pētniekiem un interesentiem, piedāvājot zināšanas, kas nepieciešamas mūsu gadsimta cilvēkam. Piedāvājumā tēmas, kā iemācīt skolēnam būt bibliotēkas sabiedrotajam, kā rīkoties, jā pār bērnu valda emocijas – bailes, dusmas un prieks. Zināšanas ne tikai par runas mācīšanu, bet arī par bērna audzināšanu kopumā. Bērnu drošība sabiedrībā, uz ielas un mājas apstākļos. 21. gadsimta skolēns, kas pielieto meta mācīšanos, kura ietver zināšanas, prasmes, kā arī paša apmācāmā raksturu. Grāmatas izziņai un sevis pilnveidei atradīsiet klātienē Ulbrokas bibliotēkā.

2018.GADA JŪNIJS – JŪLIJS JAUNĀS GRĀMATAS BĒRNIEM

Bērnu un jauniešu lasāmjaunumi, galvenokārt, saistīti ar interesi par fantāzijas literatūru, kas atbilst vasaras piedzīvojumu garam, mistisku varoņu darbībai, negaidīti radītai spriedzei un lasītāja iztēles spēkam - esošos tēlus pārradīt. Iztēle vai fantāzija, kā jebkuras radošas darbības pamats, dara iespējamu māksliniecisko, zinātnisko uz tehnisko jaunradi. Lieliski kalpo katra bērna attīstības funkcijai. Lasīšana! Tā ir iespēja ļauties fantāzijas brīvībai, kas kļūst par līdzekli cilvēka pieredzes paplašināšanai. Pievienotajā vietnē atradīsiet aprakstu par jaunākajām grāmatām visa vecuma bērniem un jauniešiem.

2018. GADA APRĪLIS – MAIJS

Lasāmjaunumi pavasarī ir gan krāsaini, gan reibinoši, gan nezināmiem piedzīvojumiem bagāti. Jaunākais daiļliteratūras klāstā rosina ieskatīties, uzkavēties un padomāt, pirms tālāk ejam. Varbūt tas ir mūsu sabiedrotais ikdienas solī vai ilgi gaidītais atvaļinājuma šķirklis, kam informācijas, kultūras un izklaides raksturs. Un tā jau nebūtu vasara, ja obligāto darāmo lietu sarakstā neparādītos kāda grāmata. 

 

ULBROKAS BIBLIOTĒKAS JAUNO GRĀMATU APSKATS
2017. gada decembris – 2018. gada janvāris

Gadumija cilvēces prātos un darbos arvien ienes nezināma, daudzsološa un cerīga. Viens darbiņš pāriet nākamajā, lielām pārdomām neatstājot laika. Tādēļ ir jāatrod piemērots mirklis, lai pievērstos savām sajūtām, parunātu ar sevi un rastu domu spēku ikdienas gaitām. Jaunākās grāmatu aktualitātes uzrunā citādi domājoša dzīvesstila un līdzpārdzīvojuma meklētājus, filozofiskās prozas cienītājus un latviskās kultūrvides piekritējus, kā arī fantāzijas, iztēles un pasakainu notikumu tīkotājus. No sirds paldies visiem par līdzšinējo sadarbību, sagaidot arī turpmāk lasīšanas, satikšanās, atklāsmes, domas un sarunas prieku! 

 

 

GRĀMATU APSKATU ARHĪVS

 

Atpakaļ