Navigācija

2014.gads

 

Fotogalerija: Ulbrokas dienas centrā decembrī tapa skaistas piparkūku mājiņas

Ulbrokas bibliotēkas Ziemassvētku meistardarbnīcās tapušās dāvanas nogādātas novada sirmgalvjiem

Novada jaunieši, Ulbrokas dienas centra vadītājas Andas Višķeres vadībā, nogādāja Ziemassvētku dāvanas vientuļajiem sirmgalvjiem. Vairāku nedēļu garumā dāvanas tapa Ulbrokas bibliotēkas un Ulbrokas dienas centra organizētajās Ziemassvētku meistardarbnīcās "Sirds gaišums", fotoglaerija.

 

Decembrī:

6.decembrī plkst.12:00 Stopiņu novada daudzbērnu ģimeņu biedrības „Māra” realizētā  projekta “Stopiņu novada māmiņu radošā izglītošanās biedrībā “Māra”” noslēguma pēcpusdiena. Projekta atbalstītājs Borisa un Ināras Teterevu fonds.

8. un 11.decembrī sadarbībā ar Ulbrokas bibliotēku radošo dāvanu meistardarbnīcas „Sirds gaišums”, Ulbrokas bibliotēkā no plkst.18:00-19:30.

13.decembrī no plkst.14:00 piparkūku mājiņu darbnīca.

No 15.līdz 20.decembrī Ziemassvētku apsveikumu kartiņu un dekoru gatavošana.

Katru trešdienu no plkst.17:00-20:00 „Stikla darbnīca”.

 

Novembrī Ulbrokas dienas centrā turpināsim gatavot atstarotājus un gatavosimies Mārtiņdienai

No 4.novembra – 8.novembrim stilizētu Mārtiņdienas dekoru veidošana.

Otrdienu pēcpusdienās atstarotāju gatavošana.

Sākot ar 5.novembri, trešdienās, no 18:00-20:00  astoņu nodarbību cikls “Stikla darbnīca”, nodarbības vadīs A.Dobrjanska.

Ceturtdienās no 18.00 – 20.00 floristikas nodarbības profesionālas floristes vadībā.

15.novembrī – Latvijas svētku priekšvakarā tematiska pēcpusdiena ar svētku kliņģeri.

Otrdienās un ceturtdienās no 12:00-13:45 nūjošana, nūjas nodrošina dienas centrs.

Sestdienās no 10:00 aicinām uz radošo nodarbību rītiem – dažādu rotu veidu gatavošana, zīda apgleznošana ar Teterevu fonda atbalstu.

 

Iekrāsojam rudenīgās aktivitātēs Ulbrokas dienas centra ikdienu!

Košās zeltītās krāsas, kuras mūs  priecē katru rudeni, centāmies ienest arī savās telpās – dienas centrā Ulbroka. Tā katru ceturtdienas vakaru dienas centrā notiek floristikas nodarbības un šajā laikā var teikt, ka daļa meža un dārza ienāk mūsu centrā. Nodarbību laikā esam mācījušies pareizi veidot ziedu pušķus, kompozīcijas no klūgām ar oāzē veidotu ziedu kārtojumu, ar krāsainajām rudens lapām greznojuši putuplasta formas, izgatavojās rudens rožu pušķus un kļavu lapu cepures, no klūgu zara un sūnām veidojām ragu, kas savu formu un krāsu nemainīs ilgu laiku, vien atliek katros svētkos izrotāt, lai radītu attiecīgo svētku noskaņu savās mājās. Katra floristikas nodarbība ir īpaša un iemāca katram tā dalībniekam dažādas floristikas mākslas nianses. Floristikas nodarbības vēl turpināsies līdz novembra beigām, kuru nobeigumā jau gatavosimies Ziemassvētkiem, kopā veidosim adventes vainagus un Ziemassvētku dekorus, lai katrs no mums varētu radīt un veidot savam rokam svētku sajūtu savā mājā. Ikviens, kuram ir interese var pievienoties šīm nodarbībām, jo katrā no tām ir jauns uzdevums, ko iemācīties uzmeistarot. Fotogalerija: http://stopini.lv/lv/kultura/dienas-centri/dienas-centrs-ulbroka/galerijas/floristikas-nodarbibas-2014

11.oktobrī Ulbrokas dienas centrs sadarbībā ar Ulbrokas sporta kompleksu rīkoja novada nūjotāju braucienu uz Siguldu, lai izbaudītu nūjošanu pa kalnainajām Gaujas senlejas takām. Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību tika konstatēts, ka kopā mūsu pārgājiens bija 14 km garš. Lai arī nogurums pēc šādas staigāšanas ir liels, taču ieguvumu ir daudz: labs garastāvoklis, enerģijas pieplūdums, par 46% vairāk sadedzinātas kalorijas nekā vienkārša soļošana bez nūjām, kā arī veicina stresa mazināšanos. Fotogalerija: http://stopini.lv/lv/kultura/dienas-centri/dienas-centrs-ulbroka/galerijas/stopinu-novada-nujotaji-sigulda-2014

Noslēgumam tuvojas projekts “Stopiņu māmiņu radošā izglītošanās biedrībā “Māra””, kuru atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds. Projekta ietvaros Ulbrokas un Sauriešu dienas centros novembra mēnesī sestdienās vēl pāris reizes būs iespējams apgūt zīda apgleznošanu (skatīt sludinājuma sadaļu). Šajās nodarbībās tās projekta dalībnieces, kuras apguva šo nodarbošanos, varēs padalīties ar zināšanām un viena otrai ierādīt zīda apgleznošanas mākslas pamatus.

Novembrī un decembrī trešdienu vakaros  no 18.00 – 20.00 dienas centrā plānojam uzsākt 8 nodarbību ciklu - Stikla darbnīca, kuras laikā gatavosim dažādu formu stikla priekšmetus, kurus pēc tam apgleznosim, greznosim ar plastiku un struktūrpastu, kodināsim un mēģināsim arī skaisti iegravēt. Šī būtu lieliska iespēja apmeklēt šādu darbnīcu, lai jau laicīgi varētu sagatavot dāvanas saviem mīļajiem Ziemassvētkos.

Lai gan Ulbrokas ciems ir izgaismots, tomēr kā paredz satiksmes noteikumi, tad diennakts tumšajā laikā ikvienam ir nepieciešams atstarotājs, lai būtu pamanāms. Otrdienu pēcpusdienās turpināsim no atstarojošām lentām gatavot dažādu formu atstarotājus, kas ļaus justies drošāk uz ielas.  Tā kā lentas ir krāsainas, tad viegli ir izgatavot atstarotāju mūsu Latvijas valsts karoga krāsās, ko arī bērni un jaunieši ar prieku izvēlas uzmeistarot. Kaut ar nelielu simboliku pie jakas atloka vai kapuces tiks sagaidīts mums tik valstiski svarīgais novembra mēnesis, kurā atzīmējam un svinam nozīmīgus valsts svētkus 11. novembrī – Lāčplēša dienu un 18. novembrī – Latvijas valsts proklamēšanas gadadienu.

Anda Višķere, Ulbrokas dienas centra vadītāja

(31.10.2014.)

 

Ulbrokas dienas centrā oktobrī

Otrdienās un ceturtdienās  no 12.00 – 13.45 aicinām pievienoties nūjošanas komandai.

Ceturtdienās no 18.00 – 20.00 floristikas nodarbības ikvienam interesentam.

Iestājoties rudens tumšajam laikam gatavosim atstarojošas piespraudes – visu mēnesi.

Veco avīžu un žurnālu jaunā dzīve pārtopot par stilīgām pītajām kastēm.

Sestdienās no plkst.9:30–14:00 – rotu gatavošana, izšuvumi, tamborējumi, pērļošana un citas radošas aktivitātes.

 

Dienas centru ekskursija uz Latgali

Sauriešu, Ulbrokas un Cekules dienas centri organizēja kopīgu ekskursiju dienas centru apmeklētājiem uz Latgali. Augusta agrā rītā devāmies izbaudīt agro rudens skaistumu.

 Pirmā pieturvieta bija Līvānos, kur senās muižas vietā šobrīd atrodas Latgales mākslas un amatniecības centrs, kurš tika izveidots 2003. gadā. Tā bija īsta oāze ekskursantiem, kuri  iepazina Latgales amatniecības vēsturi un tās attīstību līdz mūsdienām, baudīja mākslas vērtības un guva pozitīvu enerģiju harmoniski sakārtotā vidē. Interesanta bija gadsimtiem apgarotajā klētī apskatāmā ekspozīcija „Amatnieki Latgalē 19. – 20. gadsimtā”. Ekspozīcijā skatāmi daudzi interesanti darbarīki un priekšmeti, ko radījuši cilvēki ar „zelta rokām” -  amatnieki. Šajā ekspozīcijā ir skatāma un taustāma mūsu unikālā, neatkārtojamā 94 metrus garā tautiskā josta, kas bija tapusi ar lielu uzdrīkstēšanos un mīlestību. Otrā apskates vieta bija Līvānu stikla muzejs, kurš iepazīstināja interesentus ar fabrikas vēsturi un stikla izstrādājumu ražotni sākot ar 1887. gada. Tika dota unikāla iespēja vienkopus aplūkot stikla fabrikā ražotus, apmēram 3000 stikla mākslas darbus, kas tapuši vairāk kā 100 gadu garumā.

Šie radošie darbi pārsteidza mūs visus un ar nostaļģiju atcerējāmies, kādi sen iegādāti stikla priekšmeti vēl glabājas katram mājās. Diemžēl pašreiz rūpnīca ir slēgta un stikla priekšmetu ražošana pārtraukta.

Pa ceļam uz Preiļiem ātri steidzāmies nobaudīt karstas picas un drīz vien nokļuvām Leļļu pasaku valstībā, kur mūs laipni sagaidīja fantāziju un reālo tēlu pasaules autores Jeļenas Mihailovas darbi un gide. Apskatījām divas mājīgas zāles, kurās dzīve sit augstu vilni. Mākslinieces darinātās lelles pārsteidza visus ar savu oriģinalitāti. Visus piesaistīja pils miniatūrā - tās greznie tornīši, tiltiņi, ūdensdzirnavas. Šajā mazajā karaļvalstī bija dota iespēja arī katram pārģērbties dažādos senlaicīgos tērpos, iejusties princešu, prinču, galma dāmu lomās. Visinteresantākā bija foto sesija, kur miniatūrpils mājas pagalmā katrs  varēja izpausties.

Fotogalerija: http://stopini.lv/lv/kultura/dienas-centri/dienas-centrs-ulbroka/galerijas/ekskursija-uz-latgali-2014

Nākamā pieturvieta bija Aglonas maizes muzejs - aicinājums uz sarunu par maizi, maizes tapšanas procesu: svaigas maizes degustācija, zāļu tējas baudīšana, bērniem bija dota iespēja izbaudīt spēli – ieklausoties  latgaliskajā izrunā, dziedāt un labi pavadīt laiku.Saruna sākas ar rudzu graudu atpazīšanu un izgaršošanu, dzirdējām desmitiem sakāmvārdu, ticējumu, pasaku, uzzinājām ieražas, kas saistītas ar labības audzēšanu, maizes cepšanu un ēšanu. Tur varēja ieklausīties, kā san vārpas, kā skan spriguļi,  iemācīties senas rotaļas un spēles, kas saistītas ar labību un maizi. Varējām iegādāties arī tikko izceptu maizīti. Tālāk devāmies uz Karaļa kalnu.  Karaļa kalns ir unikāls skulptūru komplekss, atklāts 2006.gadā. Atrodas divu kilometru attālumā no Aglonas bazilikas Egles ezera krastā. Priecājāmies par koka skulptūru autora Ērika Delpera darbiem, kurš  pēc profesijas ir lidotājs. Lielākajai, Kristus skulptūrai, izmantots 600 gadu vecs ozols, kura apkārtmērs bijis 4,5 m un garums - 14 m. Varējām apskatīt Karaļa kalnā izveidoto dekoratīvo stādu dārzu. Projekta autore - Anita Kazaka.  Apskatījām arī Aglonas svētavotu un nogaršojām tā spirdzinošo, tīro, un garšīgo ūdeni. Tas ir viens no vecākajiem un populārākajiem Latgales avotiem. Aglonas klostera dārzā- XIX gs. sākumā tika uziets sērūdens avots, kam piemita dziednieciskas īpašības. Tā dziednieciskās īpašības apstiprinājusi Pēterpils medicīnas akadēmija. Klostera mūki uzcēla nelielu slimnīcu, kurā varēja saņemt ārstnieciskas vannas. Avots tika nosaukts svētā Antona vārdā. Gadsimta beigās avots zaudēja savas īpašības, bet tradīcija paņemt Aglonā ūdeni svētceļojuma laikā palika. Tagad  avots dod tīru un garšīgu ūdeni un ir populārs svētceļnieku vidū. Apskatījām arī Aglonas baziliku, kurai1980.gadā, atzīmējot baznīcas 200.jubileju, Romas pāvests Jānis Pāvils II piešķīra mazās bazilikas – „Basilica minoris” – nosaukumu, bet pēc trim gadiem paaugstināja bīskapu Juliānu Vaivodu par kardinālu. Tālais brauciens bija informējošs, interesants, tā bija iespēja pabūt visiem kopā un atpūsties.

Aija Šibajeva, Sauriešu dienas centra vadītāja

(29.09.2014.)

 

Ulbrokas dienas centrā septembrī

· Krāsainu magnētiņu veidošana no ģipša.

· Novusa turnīrs.

· Rudens lapu ziedu pušķu gatavošana.

Sākot ar 25.septembri ceturtdienā no plkst.18:00-20:00 10 nodarbību cikls floristikā. Pieteikšanas dienas centrā vai pa tālr.28373398.

Katru otrdienu un ceturtdienu no plkst.12:00-13:45 – nūjošanas nodarbības.

Sestdienās no plkst.9:30–14:00 – rotu gatavošana, izšuvumi, tamborējumi, pērļošana un citas radošas aktivitātes.

 

Ulbrokas dienas centrs augustā aicina uz sportiskām un radošām aktivitātēm

No 4.līdz 8.augustam - ziedu laivu veidošana.

No 11.-15.augustam - āra spēļu stafetes.

No 18.- 22.augustam – oļu apgleznošana ar akrila krāsām.

29.augustā Sauriešu un Ulbrokas dienas centri organizē ekskursiju bērniem un vecākiem. Maršruts – Latgales mākslas un amatniecības centrs Līvānos, Līvānu stikla muzejs, Leļļu muzejs Preiļos ar pārģērbšanos senlaicīgos tērpos un fotografēšanos, Aglonas maizes muzejs – maizes degustācija, teatralizēts uzvedums, rotaļas un spēles, Aglonas bazilika, Kristus Karaļa kalns Aglonā. Pieteikšanās Sauriešu un Ulbrokas dienas centros vai pa tālr. 67956786, 28373398 līdz 22.augustam.

 

Fotogalerija: Dekupāžas nodarbības Ulbrokas dienas centrā

Fotogalerija: Tikšanās ar brīvprātīgo jaunieti no Moldovas, Diānu Rotaru Ulbrokas dienas centrā

Fotogalerija: Tekstilmākslas nodarbības Ulbrokas dienas centrā

 

Pasākumi jūnijā Ulbrokas dienas centrā

Katru trešdienu no plkst.17:00 – 20:00 Dekupāžas radošās nodarbības. Vada A.Dobrjanska.

Katru otrdienu un ceturtdienu  no 10:00 – 12:00 – nūjošanas nodarbības.

Visu mēnesi – āra sporta aktivitātes pie dienas centra – basketbols, boulings u.c.

9.jūnijā no plkst.12:00-17:00 kopā ar brīvprātīgo jaunieti Diānu Rotaru gatavosim placintu – rumāņu nacionālo ēdienu.

No 16.-20.jūnijam Jāņu rotājumu veidošana un Līgo svētku ielīgošana.

Jūnija un augusta mēnešos dienas centrs sestdienās slēgts!

 

Pasākumi maijā Ulbrokas dienas centrā

Sākot ar 30.aprīli, katru trešdienu no plkst.17:00 – 20:00 Dekupāžas radošās nodarbības. Vada A. Dobrjanska.

Katru otrdienu un ceturtdienu  no 12.00 – 13.45 – nūjošanas nodarbības.

No 6.–10.maijam ziedu gatavošana no dažādiem materiāliem: papīra, salvetēm, skaidām.

No 13.- 17.maijam atzīmējot Starptautisko Ģimenes dienu, kolāžu veidošana no veciem žurnāliem „Tāda ir ģimene”.

No 20. – 27.maijam puzles ātrlikšanas konkurss.

Sestdienu rītos no 9.30 -13.00 aicinām novada sievietes uz radošajām rīta nodarbībām.

 

Ulbrokas dienas centrā aprīlī

Trešdienās no plkst.17:00-20:00 nodarbības „Tekstila mozaīkas mājas interjerā”, vada A.Dobrjanska.

Otrdienās un ceturtdienās plkst.12:00-13:45 nūjošanas nodarbības. Nūjas nodrošina dienas centrs.

Sestdienu rītos no 9:30–13:00 radošās rīta nodarbības – dekupāža, rotu gatavošana no pērlītēm un citiem materiāliem, tapošana.

No 4.-12.aprīlim „Baltās dzērves nāk”, origami nodarbības.

10.aprīlī plkst.17:00 brīvprātīgā jauniete no Moldāvijas – Diāna Rotaru  Ulbrokas dienas centrā pasniegs multikulturālas dejas  (lambada, pingvīndejas u.c.), notiks  radošas aktivitātes un prezentācija par  Moldāviju. Jaunatnes lietu speciālists iepazīstinās visus interesentus par jauniešu iespējām piedalīties Eiropas Savienības atbalsta programmā izglītības, apmācību, jaunatnes un sporta jomās “Erasmus+”, un  par Eiropas Brīvprātīgā darba iespējām mūsu jauniešiem. Mēs Jūs gaidām!

No 14.-20.aprīlim dekoru un rotājumu gatavošana Lieldienām.

 

Ulbrokas dienas centrs aicina pieteikties nodarbībām „Tekstila mozaīkas mājas interjerā”

Sākot no 6.marta, Ulbrokas dienas centrā notiks nodarbības „Tekstila mozaīkas mājas interjerā”, vadītāja A.Dobrjanska. Nodarbības notiks martā un aprīlī, ceturtdienās, plkst.18:00.

Aicinām pieteikties visus interesentus. Plašāka informācija pa tālruni 28373398 vai Ulbrokas dienas centrā.

 

Pasākumi un nodarbības martā Ulbrokas dienas centrā

Trešdienās plkst.17:00 zīda apgleznošanas radošās nodarbības jaunajām māmiņām un sievietēm, Teterevu fonda projekta ietvaros.

Otrdienās un ceturtdienās plkst.12:00-13:45 nūjošanas nodarbības. Nūjas nodrošina dienas centrs.

Sestdienu rītos no 9:30–13:00 radošās rīta nodarbības – dekupāža, rotu gatavošana no pērlītēm un citiem materiāliem, tapošana.

1.martā 14:00 Lielā pankūku cepšana.

No 3.-8.martam origami nodarbības - ziedu locīšana.

8.martā 10:00 notiks mitrās filcēšanas nodarbības – filca ziedu izgatavošana māmiņām un vecmāmiņām. Aicinām bērnus, jauniešus un pieaugušos piedalīties aktivitātēs. Nodarbības bez maksas, materiāls nodrošināts.  Meistarklasi pasniegs Marija Puzankova - filcēšanas speciāliste.

8.martā 14:00 muzikāla pēcpusdiena romantiskās noskaņās.

No 10.-15.martam atklātnīšu veidošana no zīda.

Aicinām pieteikties nodarbībām „Tekstila mozaīkas mājas interjerā”, vada A.Dobrjanska, nodarbības notiks martā un aprīlī, ceturtdienās, plkst.18:00, sākot no 6.marta.

 

Māmiņas kopā ar bērniem apgūst jaunas iemaņas Ulbrokas un Sauriešu dienas centros

Ir pagājis pusgads kopš Stopiņu novada daudzbērnu ģimeņu biedrība „Māra”, sadarbojoties ar novada dienas centriem „Ulbroka” un „Saurieši”, veiksmīgi realizē projektu „Stopiņu novada māmiņu radošā izglītošanās biedrībā „Māra””, kuru finansē Teterevu fonds un Stopiņu novada dome.

Projekts, kurš iesākās 2013.gada 1.jūlijā turpināsies vēl visu šo gadu - līdz 2014.gada 31.decembrim. Projekta mērķis ir papildināt jaunas zināšanas un prasmes māmiņām, ar neformālās izglītības palīdzību sievietēm veicināt dzīves kvalitātes uzlabošanu, iekļaušanos sabiedrībā, atrast sev līdzīgi domājošus domu biedrus un radīt interesi par mākslu.

 

Noslēdzot projekta pirmo posmu varam izvērtēt ieguvumus, kas liek secināt, ka interese par šo projektu ir liela, ko pierāda kuplais dalībnieku skaits uz piedāvātajām projekta aktivitātēm, kuras risinājās dienas centros „Ulbroka” un „Saurieši”.

Vislielāko popularitāti abos dienas centros iemantoja stiklapie raksta par Teterevu fonda proj Taposanas nodarbibas ml.jpg  apgleznošanas nodarbības, kuras kopumā apmeklēja, vairāk kā 80 dalībnieku. Šīs nodarbības labprāt apmeklēja māmiņas kopā ar bērniem, kas veicināja ģimenes saliedētību un jaunu iemaņu apgūšanu. Tuvojoties ziemai projektā iekļāvām tapošanu, jeb adīšanu uz grābekļa. Šīs nodarbības kopumā apmeklēja ap 30 dalībnieku – arī jāsaka, ka nodarbībās piedalījās, gan lieli, gan mazi interesenti satapojot sev skaistas un siltas šalles.

Nevaram aizmirst arī jauko pieredzes apmaiņas braucienu uz Skujenes novadu viesojoties pie biedrības „Ģimeņu atbalsta rokdarbu studiju”, kas arī ir realizējusi vairākus Teterevu fonda atbalstītus projektus. Tur mēs apskatījām šīs biedrības realizētos projektus, iepazināmies ar paveikto un smēlāmies pieredzē, kā taisīt lelles, spēlēt teātri, guvām jaunas idejas turpmākajiem projektiem. Šajā braucienā kopumā devāmies 58 dalībnieki.

 

Smilšu terapijas nodarbības novembrī un decembrī notika dienas centrā „Saurieši”, kuras vadīja psiholoģe Irina Šmigeļska. Šajās nodarbībās māmiņām bija iespēja vērot savus bērnus šāda veida nodarbībās un kopā ar pasniedzēju izrunāt un saprast redzēto. Smilšu terapijas nodarbības apmeklēja 17 dalībnieki. Ulbrokā smilšu terapijas nodarbības esam iecerējušas īstenot pavasara mēnešos.

Iesākoties jaunajam 2014.gadam vēlamies informēt, ka pašlaik abos dienas centros ir iesākušās zīda apgleznošanas nodarbības, kuras notiek Ulbrokas dienas centrā trešdienu vakaros no 17.00 – 20.00, savukārt Sauriešu dienas centrā sestdienās 13.00-16:00. projekta ietvaros būs 10 nodarbības, kuras turpināsies līdz marta vidum. Abos dienas centros ir profesionālas nodarbību vadītājas: Ulbrokā – Aleksandra Dobrjanska, Sauriešos – Aļona Šibajeva. Tāpat mūsu projekta ietvaros šogad esam plānojuši izglītojošu lekciju ciklu – mediācija – konfliktu risināšana sarunu ceļā.

Aicinām pieteikties uz nodarbībām īpaši jaunās māmiņas, māmiņas ar bērniem, kā arī citus interesentus, lai kopā varētu veiksmīgi realizēt šo interesanto projektu!

Anda Višķere, daudzbērnu ģimeņu biedrības „Māra” vadītāja,

Aija Šibajeva, Sauriešu dienas centra vadītāja
(31.01.2014.)

 

Ulbrokas dienas centrs aicina uz zīda apgleznošanas nodarbībām

Sākot ar 15.janvāri līdz 18.martam Ulbrokas dienas centrā trešdienās plkst.17:00 notiks zīda apgleznošanas radošās nodarbības jaunajām māmiņām un sievietēm.

Nodarbības notiek projekta „Stopiņu novada māmiņu radošā izglītošanās biedrībā „Māra””  ietvaros, projektu finansē Teterevu fonds. 

 

 

Pasākumi janvārī Ulbrokas dienas centrā

3.janvārī dienas centra apmeklētāju ekskursija "Pa egļu ceļu" Rīgā. Pieteikšanās līdz 2.janvārim pie dienas centra vadītājas, tālr.28373398.

No 14.-18.janvārim dažādu galda spēļu turnīrs.

No 24.-28.janvārim papīra, vēstuļu papīra liešanas nodarbības, izmantojot dabas materiālus.

Otrdienās un ceturtdienās plkst.12:00-13:45 nūjošanas nodarbības. Nūjas nodrošina dienas centrs.

Sestdienu rītos no 9:30–13:00 rotu gatavošana no pērlītēm, plastikas un citiem materiāliem.

Janvāra sestdienās tapošanas nodarbības - adīšana uz grābekļa, profesionālas pasniedzējas vadībā, pirmajā nodarbībā dzija ir nodrošināta. Nodarbības notiek sadarbībā ar daudzbērnu ģimeņu biedrību "Māra" un Teterevu fonda atbalstu.

Atpakaļ