2 item(s)

$79.00

SPORTA DIENA Ulbrokā 22.jūlijā sporta laukumos pie Ulbrokas ezera

16/07/2017

Pasākums lieliem un maziem sportot gribētājiem!

Pasākums tiks atklāts plkst. 12:00 ar Karsēju komandas deju šovu. Komandu sporta veidu dalībnieki tiks reģistrēti jauno plkst. 9:30, sacensības komandu sporta veidos no plkst. 10:00. Pārējās aktivitātes pasākuma dalībniekiem būs pieejamas jau no plkst. 11:00.

Iespēja sacensties komandu sporta veidos, sākot no futbola un beidzot ar strītbolu un pludmales volejbolu, kā arī iespēja sevi pierādīt individuālos spēka izturības vingrinājumos, kā pievilkšanās pie stieņa un svaru stieņa spiešana guļus uz visvairāk veikto reižu skaitu.

Virves vilkšana komandām. SPORTA DIENAS ietvaros Stopiņu novada komandām būs iespēja sacensties virves vilkšanā. Aicinām iepriekš pieteikties līdz 15.jūlijam, PIESAKOTIES ŠEIT: http://ej.uz/virvesvilksana  vai rakstot e-pastu uz: info@spartietis.lv.

Ekstrēmāku aktivitāšu un ūdens sporta piekritējiem būs iespēja pārbaudīt sevi atrakcijā "Kāpiens Himalajos" (Boxclimbing) un virvju (slackline) trase bērniem un pieaugušajiem, kā arī izmēģinot peldēt ar SUP dēli ezera ūdeņos profesionālu instruktoru uzraudzībā.

Pasākumā paredzēts arī neliels Spēkavīru šovs, kura ietvaros, iespējams, tiks sasniegts kāds Latvijas rekords vēl nebijušā vingrinājumā vai atrakcijā ar pasākuma apmeklētāju iesaisti.

Papildus pasākuma sportiskajām aktivitātēm būs vēl nebijusi iespēja sacensties par veicināšanas balvām slavenā kultūrista un pasaules čempiona, kā arī visilgāk startējušā sportista savā sporta veidā - Aivara Visocka Sportiskuma un veselības viktorīnā, atbildot uz dažādiem Aivara uzdotiem jautājumiem par sportisku un veselīgu dzīvesveidu. Paredzēts, ka viktorīna notiks plkst. 14:30

Pasākuma dalībnieku un uzvarētāju apbalvošana plānota ap plkst. 17:00.

Vēl pasākumā paredzētas – bērnu, pusaudžu un jauniešu aktivitātes  - riepu stafete, SPARTIEŠA stafete ar trīs vingrinājumiem, riepu montāža uz ātrumu, Cīņas kluba "Profesionālis" pašaizsardzības skola un spēka, izturības aktivitātes, kā arī citas radošas (seju apgleznošana, bērnu koncerts u.c) aktivitātes un pasākumi lieliem un maziem.

ESAM AKTĪVI - SPORTOJAM UN JŪTAMIES VESELI UN LAIMĪGI!