2 item(s)

$79.00

Notikušas pirmās vingrošanas un uztura nodarbības jaunajām māmiņām

10/08/2017

Stopiņu novadā ir notikušas pirmās vingrošanas nodarbības jaunajām māmiņām ar mazuļiem sertificētas fizioterapeites Vijas Tračumas vadībā. Dalība nodarbībās ir bez maksas. Abās grupās vēl ir dažas brīvas vietas un māmiņas ar mazuļiem, kas nepaspēja uz pirmo nodarbību, var pievienoties.

Nodarbības notiek dienas centrā “Upeslejas” otrdienās plkst. 10:30 un Ulbrokā trešdienās plkst. 10:30, sporta zālē policijas ēkas 2. stāvā. Pieteikšanās un plašāka informācija sazinoties ar Dienas centru vadītājām - Ulbrokā Anda Višķere aviskere@tvnet.lv, 28373398; Upeslejās Sandra Brikša dc.upeslejas@stopini.lv, 67956939.

9. augustā Upesleju dienas centrā notika veselīga uztura nodarbība par māmiņu un mazuļu uzturu. Nodarbībā sertificēta uztura speciāliste Gita Ignace māmiņām pastāstīja gan par grūtniecības periodā vēlamo svara pieaugumu un uzturu, gan par pēcgrūtniecības periodā ieteicamo uzturu. Tika sniegta informācija par mātes piena nozīmīgumu mazuļa uzturā, barošanas biežumu un piebarojuma ieviešanu, kā arī šķidruma uzņemšanu. Māmiņām bija iespēja uzdot uztura speciālistei jautājumus. 

Ja kāda no māmiņām netika uz nodarbību 9. augustā tad to būs iespēja apmeklēt 14. augustā dienas centrā “Ulbroka” plkst. 17:00, mazuļus var ņemt līdzi!

Jeļena Pavlova, projekta vadītāja