2 item(s)

$79.00

Dienas centram CEKULE – 10 gadi

13/05/2017

2017. gada pavasarī aprit 10 gadi kopš atvērts dienas “Cekule”. Šis bija ceturtais dienas centrs, kuru atvēra Stopiņu novadā.

Dzimšanas dienas svinībām īpaši gatavojušies bija dienas centra apmeklētāji – jaunieši un bērni, kopā ar vecākiem un dienas vadītāju bija izrotājuši dienas centra telpas un sagatavojuši foto izstādi par dienas centra darbību. Čaklās bērnu māmiņas – nodarbību “Māmiņas virtuves noslēpumi” vadītājas, viesus cienāja ar sagatavotajiem gardumiem. Īpaši viesi uzslavēja pīrādziņus un skaisto torti.

Dienas centra vadītāju un darbiniekus dzimšanas dienā sveica novada domes vadība, pateicoties par profesionālu un radošu dienas centra darba organizēšanu un dāvinot piecus nūjošanas nūju komplektus un dāvanu karti kolektīva ekskursijai. Visu novada dienas centru vadītājas sveica savu kolēģi un dāvināja spēles, kas turpmāk lieti noderēs dienas centra apmeklētāju ikdienā.

Pēdējos gados dienas centra aktivitāšu klāsts ir paplašinājies un vadītājas vadībā apmeklētāji aktīvi piedalās novada sporta spēlēs, rīko kopīgus velobraucienus un pārgājienus. Arī ciema apkārtne ir sakopta, kopīgiem spēkiem darbojoties Lielajās talkās. Dienas centra kolektīvs ar radošām darbnīcām piedalījās šā gada Lieldienu pasākumā Līgo parkā un Baltā galdauta svētkos Ulbrokā, 4. maijā. Šobrīd bērni un jaunieši gatavojas vasaras sporta spēlēm.

Svētku fotogalerija: http://stopini.lv/lv/kultura/dienas-centri/dienas-centrs-cekule/galerijas/dienas-centram-cekule-10-gadi 

Informāciju sagatavoja:
I.Skrastiņa
Stopiņu novada dome