2 item(s)

$79.00

ULBROKAS BIBLIOTĒKAI-70

13/03/2017

Ulbrokas bibliotēka, kurā norisinās grāmatu izvēle, iepirkšana, apstrāde, rezervēšana, izsniegšana un saņemšana, kurā rakstām projektus, veidojam pasākumus, apkopojam informācijas resursus, rūpējamies par bibliogrāfiskajiem ierakstiem un novadpētniecības materiāliem, šogad atzīmē savas septiņdesmitgades pastāvēšanu un publisko darbību.

Šim notikumam par godu esam izveidojušas informatīvu rakstu pielikumu “Ulbrokas bibliotēkai – 70”. Tas iepazīstina ar bibliotēkas vēsturiskajā darbībā īpašiem cilvēkiem – bibliotēku vadītājiem. Apraksta bibliotēkas izveidošanās vēsturi. Stāsta par bibliotēku kā par lasītāja un grāmatu satikšanās vietu. Katram no mums uzticot savu uzdevumu un atbildību laika priekšā. 

Aicinām ieskatīties rakstītajā materiālā! http://stopini.lv/media/Ulbrokas_bibl/Ulbrokas_bibliotekai_70_032017_Tevzemite.pdf 

Ulbrokas bibliotēkas 70 gadu darbības svinīgais pasākums. 2017. gada 17. martā plkst. 17.30 Ulbrokas kultūras namā. Pasākumu kuplinās radio balss un rakstnieks Dzintars Tilaks, dziesminieks un komponists Āris Ziemelis.

17.MARTĀ, PIEKTDIEN, ULBROKAS BIBLIOTĒKAS DARBA LAIKS NO 10.00 LĪDZ 14.00

Ulbrokas bibliotēkas kolektīvs